Artykuły

Data publikacji: 2016-05-02          Autor: mgr Izabela Auszadniczek, Dietetyk VivaLaVita.pl         wyślij link e-mailem        

Eataway – dziel się lokalnymi posiłkami!

Eataway – dziel się lokalnymi posiłkami!

Eataway to zupełna nowość, która gwarantuje nie tylko zjedzenie wyśmienitych, lokalnych produktów, przygotowanych w niecodzienny sposób, ale również spędzenia czasu w miłej atmosferze i poznanie nowych osób, a nawet kultur!

Można powiedzieć, że za pomocą Eataway można zaprosić do swojego domu gości niezależnie skąd pochodzą, ile mają lat ani w jakim języku mówią. Podczas wspólnego posiłku będą mogli spróbować produktów i potraw przygotowanych przez gospodarza, porozmawiać z nim, wymienić doświadczenia, a przede wszystkim przeżyć swoją przygodę kulinarną!

Pomysł jest bardzo interesujący, wystarczy wśród ofert znaleźć taką, która nas interesuje, następnie zapisać się i przyjść smakować wybraną kuchnię. Chętnych na tego typu rodzaj spędzenia czasu jest wiele. Przede wszystkim głównym atrybutem jest domowa atmosfera, a także możliwość skosztowania potraw z kuchni japońskiej, koreańskiej, hinduskiej, greckiej i wielu innych.

Tak, więc każdy pasjonat nowości kulinarnych znajdzie coś dla siebie. Oczywiście za przyjście na kolację należy wnieść odpowiednią opłatę, jednak w porównaniu do restauracji ceny są bardzo niskie! 

Eataway to na pewno nowy, ciekawy pomysł dla każdego, kto szuka innej formy spędzenia czasu, który łączy się z poznawaniem nowych smaków.


Skomentuj (0)


    Login:
    Hasło:
    Nie pamiętasz hasła?
    Zaloguj się FB