Artykuły

Data publikacji: 2013-08-12          Autor: Dietetyk VivaLaVita.pl VivaLaVita.pl Izabela Auszadniczek         wyślij link e-mailem        

Święto Chleba – 31-1.09.2013r. Elbląg

Święto Chleba – 31-1.09.2013r. Elbląg

W dniach 31-1.09. 2013 roku w Elblągu odbędzie się uroczysty jarmark – Święto Chleba. Uczestnicy będą mogli posmakować pysznych wypieków i innych produktów żywnościowych, kuchni średniowiecznej, oglądnąć piękne rękodzieła oraz zapoznać się ze sztuka ludową. Na imprezie będzie można nie tylko skosztować, ale również zakupić tradycyjne chleby, które są wyrabiane w różnych zakątkach Polski oraz Litwy. Wśród innych cennych produktów znajdzie się miód, wędliny i żywność ekologiczna. W czasie jarmarku będą organizowane liczne zabawy, warsztaty, pokazy, koncerty oraz prezentacje artystyczne.  

W poprzednich latach impreza cieszyła się bardzo dużą popularnością i przybyły na nią tłumy osób. Dwa lata temu na jarmarku prezentował swoje umiejętności kulinarne znany kucharz Robert Sowa. W tym roku także nie zabraknie atrakcji.

Bardzo ważne jest, aby interesować się oraz zapoznawać z żywnością ekologiczną oraz tradycyjną. W dobie produktów, które zawierają wiele niepotrzebnych dodatków, które „zaśmiecają” nasz organizm warto wrócić do korzeni i wzbogacić swoją dietę o naturalne produkty. Szczególnie chleb, który jest spożywany w dużych ilościach przez Polaków każdego dnia.

Serdecznie zapraszamy!


Skomentuj (0)


    Login:
    Hasło:
    Nie pamiętasz hasła?
    Zaloguj się FB