3+1 GRATIS!

Zaproś nowych użytkowników i korzystaj z wybranej diety BEZ OPŁAT!

 • Podziel się swoją opinią
  o Osobistym Dietetyku
  i wygraj wspaniałe nagrody!
 • Już dziś również Ty możesz wypróbować naszą dietę! Pamiętaj, że pierwszy tydzień jest zawsze gratis! Założenie i utrzymanie konta na naszym portalu nic nie kosztuje! Stań się kolejnym zadowolonym VivaLaToviczem – dopasuj dietę do siebie!

  Sam zdecyduj czy chcesz wykupić abonament i na jak długo.
 • Osobisty Dietetyk jest gwarancja sukcesu ponieważ:
  1. Spożywasz to co lubisz i chudniesz
  2. Sam decydujesz co jesz
  3. Jesz zawsze zdrowo i smacznie
  4. Na każdy dzień indywidualny zestaw dań
  5. Czerpiesz przyjemność z odchudzania
  6. Robisz to zgodnie z zaleceniami i normami żywieniowymi
  7. Jest to dieta bez zbędnych wyrzeczeń
  8. Zrzucone kilogramy nie wracają
 • Chcemy zaprosić Cię do aktywnego udziału w tworzeniu programu Osobisty Dietetyk.
 • Poprzez jego użytkowanie oraz zgłaszanie wszelkich opinii i uwag pomożesz udoskonalić nam Osobistego Dietetyka.

Twój osobisty dietetyk

Dieta VEGE

Zarejestruj się i wypełnij ankietę, a nasza aplikacja dobierze dla Ciebie odpowiednią dietę!

Dieta VEGEDlaczego Dieta VEGE?

Czy stosujesz dietę wegańską, wegetariańską lub jej odmiany?
Czy pragniesz dowiedzieć się o niej czegoś więcej?
Czy chcesz mieć pewność, że dostarczasz w swojej diecie wszystkich niezbędnych składników odżywczych do organizmu?
Chcesz dowiedzieć się jak dobierać odpowiednie zamienniki produktów spożywczych?
Chcesz poznać ciekawe i pyszne wegetariańskie przepisy pochodzące z różnych stron świata?

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie nauczysz się jak zadbać o swoje zdrowie to dobrze trafiłeś.
Nasza Dieta VEGE jest stworzona specjalnie dla Ciebie!

Jesteśmy jedynym portalem w Polsce, który układa dietę wegetariańską oraz jej odmiany zgodnie z obowiązującymi normami żywienia człowieka. Nasz program Osobisty Dietetyk układa unikatowy program, z uwzględnieniem preferencji żywieniowych oraz stosowanej odmiany wegetarianizmu. Dietę dla siebie znajdą tutaj zarówno laktoowowegetarianie, laktowegetarianie, weganie jak i początkujący wegetarianie.

Program Diety VEGE układany jest w taki sposób, aby zarówno osoby stosujące dietę wegetariańską krótko, jak i osoby dłużej praktykujące były zadowolone z wygenerowanego menu. Bogata baza produktów pozwala na utworzenie zróżnicowanej, pełnowartościowej diety, przy zastosowaniu podstawowych zasad diety wegetariańskiej i jej odmian.

Z nami nie grozi Ci monotonia w jedzeniu oraz niedobory pokarmowe!

Nauczymy Cię jak przygotować smaczne i zdrowe posiłki bogate w niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu składniki odżywcze. Pokażemy Ci jak w prosty sposób przygotować zamienniki znanych potraw i udowodnimy, że taki rodzaj diety też może być zdrowy!

Z nami nie grozi Ci nuda na talerzu!

Dlaczego? Ponieważ nasza dieta oparta jest na potrawach z całego świata. Dieta polecana szczególnie dla osób nie bojących się wyzwań i szukających kulinarnych inspiracji.

Gwarancją sukcesu jest pasja, doświadczenie oraz wiedza specjalistów, którzy pracują nad programem Osobisty Dietetyk, a sami stosują dietę wegetariańską oraz wegańską. Dzięki temu udało nam się stworzyć tak doskonały program żywieniowy jakim jest Dieta VEGE.


Chciałbyś zrezygnować z mięsa ale wciąż masz wątpliwości? Nie wiesz jak prawidłowo ułożyć swój jadłospis, boisz się niedoborów? Zachęcamy do skorzystania z akacji Zostań wege na 30 dni!. Zapisz się do newslettera akcji, a przez kolejne 30 dni otrzymasz maile ze skoncentrowaną dawką informacji dotyczących wegetarianizmu: jadłospisy, przepisy, porady praktyczne i ciekawostki. Każdy uczestnik ma szansę na atrakcyjne nagrody! Wejdź na zostanwege.pl i dołącz do akcji!

Jest to jedyny tego rodzaju program w Polsce, który pozwoli Ci na stworzenie indywidualnie dopasowanej do Twoich preferencji żywieniowych diety wegetariańskiej z uwzględnieniem jej różnych odmian.

Program stworzony jest przez profesjonalistów i ludzi pełnych pasji!


Przechodząc kolejno przez wszystkie zakładki uzupełnij niezbędne dane. Pamiętaj, aby wszystkie odpowiedzi były prawdziwe i jak najbardziej dokładne, by program mógł przygotować dla Ciebie najlepszą dietę. 

* Wszystkie pytania oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. 


Myśląc o Twoich potrzebach, dajemy Ci jeden tydzień gratis, na wypróbowanie naszej diety. 

Czym jest bezpłatny tydzień? 

Już dziś możesz wypróbować wszystkie funkcje portalu VivaLaVita – Żyj zdrowo! Po zakończeniu okresu testowego to Ty zdecydujesz, czy nadal chcesz prowadzić z nami dietę. W tym czasie nie zostaną Ci naliczone żadne koszty! Po zakończeniu bezpłatnego tygodnia diety, sam zdecydujesz czy chcesz wykupić abonament i na jak długo. O rozpoczęciu jak i zakończeniu testowego tygodnia poinformujemy cię drogą e-mailową. Portal bez Twojej wiedzy, nie nalicza żadnych kosztów. Sam decydujesz o wszystkim!

Kiedy rozpoczyna się bezpłatny gratisowy tydzień? 

Po wypełnieniu ankiety i wygenerowaniu przez program indywidualnego planu żywieniowego, dostosowanego do Twoich potrzeb. *Usługa Dieta VEGE uzyskała prawo do wykorzystania Symbolu V DLA WEGETARIAN I WEGAN dla produktów, które nie zawierają żadnych składników pochodzących z uboju zwierząt w przypadku diety wegetariańskiej oraz żadnych składników pochodzenia zwierzęcego (w tym z uboju, czyli w 100% roślinnych) w przypadku diety wegańskiej.

Czytaj więcej...

 Chciałbyś zrezygnować z mięsa ale wciąż masz wątpliwości? Nie wiesz jak prawidłowo ułożyć swój jadłospis, boisz się niedoborów? Zachęcamy do skorzystania z akacji Zostań wege na 30 dni! Zapisz się do newslettera akcji, a przez kolejne 30 dni otrzymasz maile ze skoncentrowaną dawką informacji dotyczących wegetarianizmu: jadłospisy, przepisy, porady praktyczne i ciekawostki. Każdy uczestnik ma szansę na atrakcyjne nagrody! Wejdź na zostanwege.pl i dołącz do akcji!

Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB