3+1 GRATIS!

Zaproś nowych użytkowników i korzystaj z wybranej diety BEZ OPŁAT!

 • Podziel się swoją opinią
  o Osobistym Dietetyku
  i wygraj wspaniałe nagrody!
 • Już dziś również Ty możesz wypróbować naszą dietę! Pamiętaj, że pierwszy tydzień jest zawsze gratis! Założenie i utrzymanie konta na naszym portalu nic nie kosztuje! Stań się kolejnym zadowolonym VivaLaToviczem – dopasuj dietę do siebie!

  Sam zdecyduj czy chcesz wykupić abonament i na jak długo.
 • Osobisty Dietetyk jest gwarancja sukcesu ponieważ:
  1. Spożywasz to co lubisz i chudniesz
  2. Sam decydujesz co jesz
  3. Jesz zawsze zdrowo i smacznie
  4. Na każdy dzień indywidualny zestaw dań
  5. Czerpiesz przyjemność z odchudzania
  6. Robisz to zgodnie z zaleceniami i normami żywieniowymi
  7. Jest to dieta bez zbędnych wyrzeczeń
  8. Zrzucone kilogramy nie wracają
 • Chcemy zaprosić Cię do aktywnego udziału w tworzeniu programu Osobisty Dietetyk.
 • Poprzez jego użytkowanie oraz zgłaszanie wszelkich opinii i uwag pomożesz udoskonalić nam Osobistego Dietetyka.

Kim jest Twój Osobisty Dietetyk?

Dotychczas osoby pragnące zadbać o swoje zdrowie i wygląd. Poszukiwały odpowiedniej diety na dwa sposoby, udając się do dietetyka albo samodzielnie poszukiwały informacji odnośnie diety najbardziej dopasowanej do swoich potrzeb.


Prezentujemy usługę alternatywną, która jest najbardziej dogodną oraz najtańszą na rynku. Twój Osobisty Dietetyk.


Jest to dla każdego najlepsze rozwiązanie, ponieważ usługa przygotowywana jest automatycznie, prosto, szybko i bez wychodzenia z domu!Najlepsza dieta dopasowana dla każdego indywidualnieTwój Osobisty Dietetyk, czyli PIERWSZA w Polsce SUPER INTELIGENTNA APLIKACJA, dzięki której wygenerujemy dla Ciebie dietę. Skutecznie dopasowaną do Twoich indywidualnych preferencji i nawyków żywieniowych. Nasze diety komponowane są zgodnie z obecnie obowiązującymi normami oraz zasadami prawidłowego odżywiania. Nasza dieta to gwarancja bezpieczeństwa odchudzania oraz baza produktów dostosowanych do poszczególnych schorzeń.

W razie wszelkich wątpliwości masz także, NIELIMITOWANĄ możliwość konsultacji z naszymi specjalistami ds. żywienia, dzięki Pytaniom do dietetyka.


Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy taką aplikację. Dlatego jesteśmy nr 1!


Twój Osobisty DietetykTwój Osobisty Dietetyk to PIERWSZY w Polsce system oparty na algorytmach oraz sztucznej inteligencji, tworzący zdrową, smaczną i zróżnicowaną dietę, dopasowaną indywidualnie do Twoich potrzeb. To wysoce wyspecjalizowane i innowacyjne oprogramowanie stworzone przez naszych najlepszych dietetyków oraz programistów.


Jak działa Osobisty Dietetyk?Za pomocą bardzo szczegółowej Ankiety Twój Osobisty Dietetyk zbierze niezbędne dane o parametrach Twojego ciała oraz gustach, nawykach żywieniowych i trybie życia.

Wygenerowaną dietę otrzymasz w formie Osobistego Kalendarza bardzo prostego w obsłudze. Raz w tygodniu poprzez uzupełnienie pomiarów, dzięki regularnej kontroli masy ciała, uzyskasz dopasowaną dietę do Twojej nowej sylwetki na kolejny tydzień oraz wykresy dokumentujące Twoje osiągniecia.


Twój Osobisty KalendarzOsobisty Dietetyk stworzy Twój indywidualny Osobisty Kalendarz zdrowej diety. Doradzi dzień po dniu, co jeść, aby poczuć się lepiej i osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Dzięki licznym funkcjom, możesz na bieżąco w sposób dowolny edytować wygenerowaną dietę i dodawać lub usuwać potrawy oraz poszczególne produkty w przepisach lub wymieniać je na inne.

Osobisty Kalendarz możesz również wykorzystać do planowania codziennej aktywności fizycznej oraz innych zadań. Wstawiać notatki i zaznaczać ważne dla siebie zdarzenia.

Zorganizuj swój dzień z Osobistym Kalendarzem!


Smaczne przepisyNie wiesz jak przygotować danie zasugerowane przez Twojego Osobistego Dietetyka?

Nic prostszego! Wszystkie przepisy znajdują się pod ręką w zakładce Przepisy. Którą znajdziesz na głównej stronie portalu. W bazie znajduje się ponad 4000 przepisów smacznych, tanich i prostych w przygotowaniu.

Funkcja Osobista Lista Zakupów, ułatwi każde zakupy oraz wybór produktów, dzięki zainstalowanej funkcji podziału wg. kategorii, ilości wagowej produktu, które są podane także w miarach kuchennych. Dietę, Przepisy oraz Osobistą Listę Zakupów można wydrukować i wszędzie ze sobą zabrać!Wciąż dodajemy nowe specjały!
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB