Dieta Simply

Dieta Simply

Postprzez AnnieBones » 30 wrz 2014, o 18:42

Witam!
Po dłuższym czasie, znów muszę wrócić do diety :D
Ze względu na mój tryb życia, jedyna jaką jestem w stanie stosować i przy tym żyć, to Dieta Simply... Stąd pytanie, czy ktoś już ją stosował? Stosuje? Ktoś na niej schudł?
Pozdrawiam! I czekam na odpowiedzi :)
AnnieBones

Re: Dieta Simply

Postprzez Dietetyk Vivalavita » 1 paź 2014, o 10:30

Witam serdecznie Pani Anno,
Dieta SIMPLY jest przeznaczona dla osób, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, ale nie mają dużo czasu na przygotowanie posiłków. Dieta składa się z łatwych w przyrządzeniu i tanich dań. Więcej informacji na temat diety może Pani przeczytać tutaj http://vivalavita.pl/dieta-dietasimply-14.html Bardzo wielu naszych użytkowników wybiera ten rodzaj diety, ponieważ doskonale sprawdza się u osób, które są zapracowane i mają bardzo dużo obowiązków w ciągu dnia. Jeżeli chodzi o redukcję masy ciała, to tak jak w każdej prawidłowo ułożonej diecie chudnie się na niej 0,5-1 kg na tydzień. Jest to jak najbardziej bezpieczne dla naszego organizmu. Jadłospis jest ułożony na podstawie zasad prawidłowego żywienia, dlatego jeśli stosujemy się do jego zasad chudniemy z tygodnia na tydzień :)

W razie kolejnych pytań bardzo proszę pisać, z miłą chęcią pomogę.
Pozdrawiam serdecznie,
mgr Izabela Auszadniczek
Dietetyk vivalavita.pl
Dietetyk Vivalavita

Postprzez bachlaya18 » 7 kwi 2015, o 06:29

Warto także rozważyć zmianę zwykłego makaronu na makaron pełnoziarnisty, który też pomaga oszczędzić kilka kilogramów.
bachlaya18

Postprzez Lebveris » 20 kwi 2015, o 06:50

Korzystałam i bez żadnego ruchu nie da rady, chodziłam z dzieckiem na zajęcia dla dzieci + dieta dało radę.
Lebveris

Postprzez p3rlik » 9 maja 2016, o 08:58

Kolega mnie na prowadził na producent serwatki w proszku tylko nie wiem czy to dobre czy nie. On mi to poleca tylko czy to zdrowe?
p3rlik

Postprzez Gafagrs » 9 lut 2017, o 08:36

nie ma to jak kasztany jadalne zdrowe są i warto je sobie do diety dodać ja stosuje taką dietę zwykłą i wzbogacam ją zdrowymi rzeczami i jest dobrze masa schodzi po woli ale cały czas.
Gafagrs

Postprzez Tolaa » 21 lut 2017, o 15:07

Powiedzcie mi czy do tej diety mogę dodać płatki owsiane albo mój ukochany serek ? Bo znalazłam gospodarstwo na Podlasiu, gdzie jest produkcja sera korycińskiego również z dodatkami. - zioła, warzywa, pestki ... duzo tego. Czy lepiej jednak jeść naturalny bez dodatków?
Tolaa

Powrót do Diety odchudzające